Tel.: 81 4634734
stylmed@onet.pl
 
  • E-Mail: stylmed@onet.pl
  • Tel.: 81 4634734

O nas

Home » O nas

Stylmed Centrum Dystrybucyjno – Szkoleniowe

Dystrybucja profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, produkty do dezynfekcji, zagęszczania rzęs , depilacji, lakiery hybrydowe, sprzęt i urządzenia kosmetyczne,artykuły jednorazowe, wyposażenie salonu. Tylko oryginalne produkty od autoryzowanych dystrybutorów w cenach katalogowych.
MediLine Perfect Beauty Semilac CND Wonder Lashes i wiele innych…

Nasz zespół

Magdalena Kisiel

Właściciel Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowego Stylmed. Z wykształcenia pedagog, stylistka paznokci,manikiurzystka, pedikiurzystka, instruktor praktycznej nauki zawodu. Instruktor Studia Słowianka Natalia Larina. Absolwentka Europejskiej Szkoły Stylizacji w Warszawie, Studium Zdrowia i Urody w Lublinie. W branży od 2008 roku, regularnie uczestniczy w szkoleniach , targach , pokazach. Stylizacja paznokci jest jej pasją a praca w zawodzie czystą przyjemnością. Nastawiona na rozwój osobisty oraz ciągłe zdobywanie nowych umiejętności.

Tomasz Kisiel

Menedżer ds.marketingu Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowego Stylmed.Przedsiębiorczy, komunikatywny, kreatywny. Odpowiedzialny za kontakty i współpracę z salonami kosmetycznymi oraz odbiorcami indywidualnymi.

Ewa Wardak

Specjalista ds.organizacji i handlu Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowego Stylmed.
Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing.
Odpowiedzialna za realizację zamówień oraz obsługę klientów w sprzedaży stacjonarnej.

Organizujemy szkolenia z zakresu manicure, pedicure, zdobienia i stylizacji paznokci. Warsztaty i pokazy z najwybitniejszymi instruktorami z całej Polski!